14 بهمن 1401
روانشناسی فارکس

تاثیرات بد اطلاعات بیش از حد

تاثیر بد اطلاعات

گاهی اوقات زیاده روی در چیزی همیشه چیز خوبی نیست خراب کردن معاملات با اطلاعات زیاد ممکن است بعید به نظر برسد، اما می تواند معاملات را پیچیده کند و در نهایت ضرر ده کند.

شانس مشخصی برای دریافت «بیش از حد اطلاعات» یا «فلج تجزیه و تحلیل» وجود دارد. برای ساده تر کردن آن، معامله گران اطلاعات بسیار زیادی برای تصمیم گیری واضح و دقیق دارند.

اگرچه عجیب به نظر می رسد، اطلاعات بیش از حد می تواند معامله گران را به حدی تحت فشار قرار دهد که باعث شود آنها از شروع یک ترید بترسند یا تصمیم برعکس بگیرند.

مفهوم بازکردن یک معامله به اندازه کافی استرس زا است، اما اگر آنها اطلاعات متناقضی داشته باشند، می تواند اوضاع را بسیار پیچیده کند.

به طور کلی، زمانی که اطلاعات متناقض زیادی وجود دارد، معامله گران بهتر است از بازار دور بمانند.

خیلی بهتر است که وقتی پول را وارد بازار می کنند، مطمئن باشند. با این حال، این اطمینان در یک معامله به این معنی نیست که آن معامله به نتیجه خواهد رسید.

در انجام معامله، باید یک چیز را به خاطر بسپارید. مهم است که روی اطلاعات مهم تمرکز کنید، نه همه اطلاعات.

معامله‌گران معمولاً با مشکلاتی مواجه می‌شوند، زیرا تمایل دارند همه مقالات خبری، توییت‌ها یا شایعاتی را که می‌شنوند، را تحلیل کنند.

متأسفانه، خبرنگاران خبری و افرادی که در رسانه های اجتماعی درباره سیاست یا اقتصاد اظهار نظر می کنند، معمولاً دانش یا تخصص کمی در مورد نحوه حرکت بازارها دارند.

در واقع گزارشگران مالی فقط همین هستند: گزارشگران.

وظیفه آنها نمایش اخبار است نه ارائه نظراتشان. از سوی دیگر، معامله گران باید اطلاعیه های اقتصادی را مطالعه و تحلیل کنند.

اما به نظر نمی رسد خواندن تحلیلی از اطلاعیه های اقتصادی به عنوان خواندن اخبار به حساب آید.

همچنین، روند یکی دیگر از موارد حیاتی است که باید به آن توجه کرد. معامله‌ها باید بپذیرند که وقتی یک جفت ارز در یک روند صعودی است، دلیلی دارد.

و اهمیتی ندارد که آنها چقدر یک مقاله خبری را درست یا نادرست می دانند، زیرا اقدام قیمت به نحوه کسب درآمد آنها بستگی دارد.

معامله گران باید اطلاعیه های اقتصادی را همراه با تحلیل روند مطالعه کنند، نه به عنوان یک خبر مستقل.

و این به این دلیل است که اطلاعیه های اقتصادی می توانند در زمان هایی از نظر اهمیت تغییر کنند. و باید روند کلی اطلاعیه های اقتصادی را برای یک ارز خاص در نظر بگیرند.

در حالی که معامله گران اطلاعات را جستجو می کنند، باید به خاطر داشته باشند که هرکسی دستور کار دارد. برای مثال، برخی کارگزاران آن‌ها می‌خواهند معامله‌گران این باور را داشته باشند که در هر لحظه از روز مقدار زیادی پول در انتظار است.

با این کار، کارگزاران اخباری را منتشر می کنند که امیدوارند معامله گران را به معامله وادار کند. و همه اینها به این دلیل است که آنها از اسپرد درآمد کسب می کنند و هر بار یک معامله زیانده وجود دارد.

اجازه ندهید فید خبری یک کارگزار تنها اطلاعات مسئول تصمیمات تجاری باشد.

انجمن ها مکان دیگری است که در آن تخریب های زیادی به حساب های افراد انجام می شود.

متأسفانه، هنگامی که معامله گران شروع به معامله می کنند، یکی از اولین چیزهایی که متوجه می شوند این است که چند تالار بزرگ وجود دارد که افراد زیادی از آنها بازدید می کنند.

وقتی صحبت از مکالمات آنها در این انجمن ها می شود، برخی عقل سلیم می توانند راه زیادی را در پیش بگیرند.

همچنین آنها باید اینها را سرگرمی بدانند نه چیز دیگری. اگر ضرب المثل قدیمی که می گوید حدود 90 درصد معامله گران در درازمدت ضرر می کنند درست باشد، این بدان معناست که حداقل 90 درصد از افراد حاضر در انجمن ها ضرر می کنند.

اگر این چیزی است که اتفاق می افتد، پس چرا معامله گران به خود زحمت می دهند تا به نظرات آنها گوش دهند.

در مورد این بازخورد بگذارید

  • کیفیت
  • قیمت
  • خدمات

طرفداران

+
فیلد را اضافه کنید

منفی

+
فیلد را اضافه کنید
تصویر را انتخاب کنید
ویدیو را انتخاب کنید