14 بهمن 1401
تحلیل‌های فارکس

تحلیل یورو به دلار امریکا

تحلیل یورو به دلار

تحلیل یورو به دلار امریکا: پس از یک روز بسیار چالش برانگیز که در آن جفت ارز نوسانات شدیدی را در هر دو جهت از خود نشان داد، امروز واحد پول رایج اروپا دوباره تحت فشار شدید قرار گرفته و سطح 1/1 را آزمایش کرد.

آخرین داده ها در مورد مسیر تورم در امریکا، شرط بندی برای سیاست تهاجمی تر فدرال رزرو را تقویت می کند، بنابراین شکاف بین سیاست های فدرال رزرو و بانک مرکزی اروپا را افزایش می دهد.

اکنون برخی نظرات وجود دارد مبنی بر اینکه اعلام فدرال رزرو ایالات متحده در جلسه بعدی احتمالاً نرخ بهره را تا 100 واحد پایه اضافی افزایش می دهد، اما این اتفاق همچنان دور از انتظارات سرمایه‌گذاران بزرگ است،

اگرچه بدیهی است که بانک مرکزی امریکا سیاست تهاجمی را دنبال می کند، اما نادیده گرفتن تعادل شکننده ای که بازارهای سهام در آن قرار دارند دشوار خواهد بود.

بنابراین به طور کلی، افزایش 75 امتیازی مورد انتظار بازار سناریوی اساسی است که بازار قبلاً آن را “قیمت” کرده است.

نوسانات بالا یک ویژگی با حرکت معاملات در هر دو جهت خواهد بود که فرصت های خرید برای یورو ایجاد می کند.

اگرچه حرکت یورو به دلار امریکا همچنان به شدت نزولی باقی می ماند، در بلندمدت احتمال بازگشت یورو به سطوح بالاتر زیاد است.

با توجه به این دیدگاه، بازار دو استراتژی با سرعت های مختلف را مناسب ترین می‌داند. اولی با ایجاد موقعیت‌های خرید بلندمدت با افق در ماه‌های آینده با اهداف سطوح 1.05 به بالا و دومی در افق کوتاه‌مدت با خرید در نزول‌های جدید و بهره‌برداری از نوسانات رو به بالای این جفت ارز.

در مورد این بازخورد بگذارید

  • کیفیت
  • قیمت
  • خدمات

طرفداران

+
فیلد را اضافه کنید

منفی

+
فیلد را اضافه کنید
تصویر را انتخاب کنید
ویدیو را انتخاب کنید