14 بهمن 1401

درباره ام۴

بنیانگذاران ام۴ افرادی هستند که نه تنها خودشان معامله‌گر بوده اند، بلکه سال ها نیز در بخش مالی فعالیت کرده‌ و گنجینه ای ارزشمند از دانش و بینش مالی را با خود به همراه آورده‌اند. ما در ام۴ به خوبی می دانیم که اسپرد پایین و اجرای سریع معاملات، لازم و ملزوم یکدیگر برای ایجاد یک تجربه معاملاتی با کیفیت برای کاربران است، لذا بر روی پیشرفته‌ترین فناوری موجود سرمایه‌گذاری کرده‌ایم.

 

مأموریت ما ارائه بهترین شرایط معاملاتی ممکن برای معامله‌گران در جهت موفقیت آنها در بازارهاست و برای نیل به این هدف با موسسات مالی بانکی و غیر بانکی برجسته بین المللی همکاری می کنیم تا نقدینگی عمیقی را با دسترسی به بهترین قیمت‌های موجود برای کاربران خود فراهم کنیم.

 

دفاتر اصلی و مرکزی بروکر ام۴ در قبرس (شهر لیماسول) و انگلستان (لندن) و سیشل بوده و در اکثر کشورها مانند مالزی، اندونزی، چین، پاکستان، اروگوئه، مکزیک و نیجریه دفترهای نمایندگی داریم.

ما همیشه در کنار شما خواهیم بود و با ارائه خدمات خود با کمترین هزینه‌ و سرمایه‌گذاری مستمر در فناوری روز به شما کمک خواهیم کرد تا از فرصت‌های موجود در بازارهای جهانی بهره‌مند شوید.

 
 

M4 در یک روز ساخته نشده است. ابتدا با این ایده شروع شد که یک کارگزاری باشیم که نه تنها نیازهای معامله‌گران را درک می‌کند، بلکه در واقع متعهد به خدمات‌رسانی و رفع نیازهای معامله‌گران نیز باشد.

این ایده به تدریج رشد کرد و در اوایل سال 2018 شکل گرفت. M4 توسط افرادی تاسیس شده که بیش از ۳۰ سال تجربه جمعی در بازارهای مالی دارند.